.

.

36 W 24 D 75 H Grey Deluxe Open 5-ниво

36 W 24 D 75 H Grey Deluxe Open 5-ниво

DEN 1317.60
Износ

Оваа единица за полици на Едсал е изработена од челик за јачина и има печена емајл финиш за отпорност на корозија, пет прилагодливи полици изработени од челик со 22 мерачи за сила и е погодна за организирање и складирање на предмети. Полиците се прилагодуваат во 1 "зголемувања за да се сместат предмети со различни висини. Оваа единица за полици има вкрстени загради на задниот дел и загради од двете страни за ригидност. lb. Капацитет на оптоварување, рамномерно дистрибуиран. Полиците се прилагодуваат во 1 "зголемувања за да се сместат предмети со различна височина.

R

Им се допаѓа и на купувачите