.

.

Менувач Кдс Отстранувач На Налепници За Стругалка За Сите Намени

Менувач Кдс Отстранувач На Налепници За Стругалка За Сите Намени

DEN 432.00
Износ

Менувач - 2106-Сеопфатна Стругалка И Отстранувач На Налепници Најсовремени Набори Во Рачката За Безбедно Складирање. Отстранете Ги Налепниците За Инспекција, Етикетите На Цените На Дилерот И Бојата Од Стакло. Алатката Се Заклучува Во 3 Работни Позиции За Да Стигне До Тешко Достапни Шофершајбни И Користи Сечила За Бричење Со Еден Раб.

R

Им се допаѓа и на купувачите