.

.

И маичка со активни маички за мажи и големи мажи, до големина 3XL со големина 3XL

И маичка со активни маички за мажи и големи мажи, до големина 3XL со големина 3XL

DEN 448.00
Износ

Без разлика дали сте дебитант што ја скокате клупата или сте ја усовршиле својата игра од три поени, а џемпери за руно MVP на MVP го покриваше. Комплетен со џебови и технички детали, овој врв е доволно разноврсен за да остане во чекор со вас на и надвор од теренот. Моделот е 6’1 ”и носи големина M. опуштено вклопување. Екипаж. Prontебовите од предната рака имаат најважни работи. Руно-обложена; Техничко приведување. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Активна маичка за руно за мажи од и 1.

R

Им се допаѓа и на купувачите