.

.

Врзана перформанси на Wrangler Themer Thermal Wafing Waffle Base Layer Pant за ладно време

Врзана перформанси на Wrangler Themer Thermal Wafing Waffle Base Layer Pant за ладно време

DEN 3.00
Износ

Во Wrangler ние сме фокусирани да ве одржуваме топло и удобно додека помагаме во околината. Нашата термичка пантолона е направена од 50% рециклирани материјали. Оваа термичка пантолона е идеално парче зимска опрема за да ве задржи топло и пријатно. Овој термички слој на вафли Panter Panter има функционална ткаенина, ткаенина за влага за да ве остави суви и да се преклопи зашивање за удобност. Подгответе се со овој пар на машки термоли оваа зима и останете удобни додека работите, да бидете активни, пешачите или само да се релаксираат во затворено. 50% рециклиран полиестер / 50% полиестер вафлемоистик за да ве одржи суво. Термички за топлина. Функционална мува за лесна достапност. Gusset за подобрено движење. Ткаенина со мека изведба. Опкружување на шиење. Машина за перење. Увезени.

R

Им се допаѓа и на купувачите