.

.

Без граници за машка шерпа, наречен џогер, до големина 2xl

Без граници за машка шерпа, наречен џогер, до големина 2xl

DEN 3.33
Износ

Нема граници за машка шерпа, наречен џогер, до големина 2xl; 55% памук 45% поли, машинско миење ладно, користете волна/деликатен циклус на миење, само белило на нехлор кога е потребно, суво суво ниско, ниско железо без граници на џогер наречен машки шерпа, до големина 2xl; 55% памук 45% поли, машинско миење ладно, користете волна/деликатен циклус на миење, само белило на нехлор кога е потребно, суво суво ниско, ниско железо.

R

Им се допаѓа и на купувачите