.

.

Без граници за машка и голема машка слоевит изглед худи до големина 5xl

Без граници за машка и голема машка слоевит изглед худи до големина 5xl

DEN 1.00
Износ

Добредојдовте на сезоната без граници со средна тежина. Контрастните ракави на ракави му даваат на овој обичен фаворит стилски слоевит изглед без дополнителен најголемиот дел. Кул и случајно, ова е сигурно дека ќе биде врвот што ќе го достигнете повторно и повторно. Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Modern. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги со контрастни инсекти. Ockебови : Предна торбичка џеб. Карактеристики : Екипаж со прицврстен аспиратор со влечење. Машка лесна качулка од без граници.

R

Им се допаѓа и на купувачите