.

.

Без граници машко и големо машко руно худи, до големина 3xl

Без граници машко и големо машко руно худи, до големина 3xl

DEN 2.00
Износ

Покажете го вашето уникатно чувство за стил со оваа машка руно худи од без граници. Ова нема граници со качулка со ништо. Фрли го сам, или над омилената мета. Потоа, спарете го со сони патики за стилски ансамбл. Ова без граници Худи е разноврсна, а одлично парче гардероба во текот на целата година. Оваа качулка е изработена од мека и дише ткаенина, така што е загарантирано да стане ваша омилена худи. Прикачен аспиратор со влечење. Долги ракави. Повлечен стил. Кенгур преден џеб. Ребрести плетени манжетни и дното на лентата. Графички принт на предната и ракавите. Ткаенина од руно. 100% полиестер. Машинско миење ладно, само белило што не е хлор кога е потребно, да се намали суво ниско, ниско железо доколку е потребно. Направено во Кина.

R

Им се допаѓа и на купувачите