.

.

32 OD 7 8 ID 1 P Корнелиус Архитектонски одделение ПВЦ ПИВК ПИРКЕДЕН таванот Медалјон, бакар

32 OD 7 8 ID 1 P Корнелиус Архитектонски одделение ПВЦ ПИВК ПИРКЕДЕН таванот Медалјон, бакар

DEN 2208.00
Износ

Нашите метални медалјони со четкани метални метални не само што траат, туку нудат најголема елегантна украс за вашиот дом. ПВЦ материјалот ви дава долготраен и лесен за инсталирање на производ, додека сопствената рачна завршена метална текстура ви нуди софистицирана фокусна точка што ја барате. Димензии : 32 "OD X 11 7/8" ID X 1 "стр. Единствени и реални четкани метални завршувања. Неколку сложени и украсни филигрански дизајни. Може да се користи за таванот, како парче изјава за таванот, или како wallиден мотив, или како wallиден мотив, или како wallиден мотив . Лесни, лесни за инсталирање и долготрајни. Достапни се современи, современи и елегантни опции.

R

Им се допаѓа и на купувачите