.

.

Екена Милхаурд 24 ОД 3 8 ИД 1 4 Т Блум Вуд Фретхуд прободен тавански медалјон, дрво

Екена Милхаурд 24 ОД 3 8 ИД 1 4 Т Блум Вуд Фретхуд прободен тавански медалјон, дрво

DEN 1620.00
Износ

Достапно во боја, даб, цреша, алдер, орев, хикорија и бреза што овозможува одлична разноврсна и трајна употреба. Природните тонови на дрво евоцираат луксуз и софистицираност во кој било простор. Можете да ја оставите вашата ознака за дизајн со уникатни и инспиративни ефекти врз вашите wallsидови, тавани и многу повеќе. Нашите медалјони со лесно инсталирање на дрво можат да го претворат тела или вентилатор на таванот во уметничко дело во ниеден момент. Нашите карактеристични медалјони со прободено дрво додаваат моментална вредност во вашиот дом и застанете од сè друго на пазарот. Чисти и модерни дизајни, стручно ласерско исечено дрвен фурнир над јадрото на МДФ . Уметничко, комплементарно парче до какво било светло или користете како шармантен wallиден декор. Достапно во оценка на боја и 6 убави завртки за дрво за да се координираат со секој стил на дизајн.

R

Им се допаѓа и на купувачите