.

.

1 4од 2П Дарнеј Таванот Медалјон, Рачно Насликани Корен Пиво Крцкаат

1 4од 2П Дарнеј Таванот Медалјон, Рачно Насликани Корен Пиво Крцкаат

DEN 1620.00
Износ

Збогатете го и надградете го вашиот обичен таван со лесен рачно насликан прекрасен медалјон. Еден поволен аспект за инсталирање на нашите медалјони е тоа може да биде многу ефтино за вредноста и позитивните промени што може да ги донесе во просторот. Рачно насликаните медалјони додаваат димензија и текстура, карактер и гроздобер шарм со неограничени дизајни за да одговараат на секој стил на декор. И ние нудиме најголема колекција на дизајни за да ви го дадеме тој посебен изглед што го посакувате и да обезбедиме трајна трансформација. Лесен за брза и лесна инсталација без проблеми. Јасно длабоко олеснување, остри линии и навистина уникатен допир. Богати сложени рачно насликани детали. Може да се исечат, дупчат, залепат или навртуваат со вообичаени алатки. Додадете вредност и стил ефтино. Бескрајни креативни и дизајн можности.

R

Им се допаѓа и на купувачите