.

.

Yakima мамка на Worden's Lil 'Corky 1 2 Мамка за леб за риболов, флуоресцентно јајце, големина 8, броење, EFL

Yakima мамка на Worden's Lil 'Corky 1 2 Мамка за леб за риболов, флуоресцентно јајце, големина 8, броење, EFL

DEN 0.33
Износ

Лил Корки Бујант Дрифт Боббер. Мулти -специфичен круг дизајн. Плови кука/мамка од дното. Одлично за кастинг, лебдат, тролање, грб тролање или пукање. Yakima bait на Worden's lil 'Corky 1/2 "мамки за риболов на мамка, флуоресцентно јајца, големина 8, 652 EFL, 10 брои.

R

Им се допаѓа и на купувачите