.

.

Беркли Пауербајт 4 Ребро Црв

Беркли Пауербајт 4 Ребро Црв

DEN 1.00
Износ

Засили ја својата риболов игра со Овие Беркли Моќ Мамка 4 " Ребро Црви. Одликувајќи се со популарната форма на перде, нивниот специфичен дизајн овозможува дополнително ослободување на мирисот, што ги прави неодоливи за различни видови. Рибите природно ги привлекуваат овие Црви На Моќта На Беркли, така што тие се држат до 18 пати подолго, давајќи ви време и самодоверба да чувствувате повеќе каснувања, да поставите повеќе куки и да фатите повеќе риби. Секој од нив е лесен за монтирање со малку или без хаос, што ги прави идеални за употреба на чамци, палуби, брегови или на кое било друго место каде што сакате да ја фрлите вашата линија. Нивната едноставност ги прави оптимален додаток на секоја колекција на риболовци. Секое пакување доаѓа во комплет со 15 парчиња. Помогнете да го обезбедите вашиот следен улов со овие шарени ребро црви Со Моќност. Беркли Пауербајт 4" Ребро Црв : ребрест дизајн за дополнително ослободување на мирис. Популарна форма на перде назад од популарната побарувачка. 15 парчиња по пакет. Моќен ребро црв. Достапни бои : сино флек/бисер, син чад, пиперка шартреус, петарда, петарда/шартреус, огнен бројгер, златен крекер/шартреус, зелена/сончева риба, школка од остриги и виолетова/шартреус.

R

Им се допаѓа и на купувачите