.

.

Супер Лизгачи 1 2 Лизгачи За Мебел За Повеќекратна Употреба, Тепих, Кафеава Боја

Супер Лизгачи 1 2 Лизгачи За Мебел За Повеќекратна Употреба, Тепих, Кафеава Боја

DEN 298.56
Износ

Супер Лизгачи Еднократно Тркалезни Лизгачи За Мебел за Површини Со Тепих имаат мазна, тврда пластика со слој од пена за да ја амортизираат и рамномерно да ја распределат тежината низ лизгачот и да го фатат мебелот за потег без напор. Идеален за тежок мебел што сакате да можете да го преместите во секое време за лесен пристап за чистење, преуредување или честа употреба, тие без напор се лизгаат низ површините со тепих. За употреба, едноставно лизнете под парче мебел, од пена нагоре и центрирајте го лизгачот под ногата или стапалото на мебелот за најдобри резултати. Движете Го Мебелот Без Напор - нашите лизгачи за мебел за површини со теписи лесно се движат низ површините на теписите и килимите. Овие лизгачи за повеќекратна употреба го прават движењето, чистењето или преуредувањето на вашиот мебел работа со едно лице. Зачувајте Површини од Секојдневна Употреба - Заштитете го вашиот тепих и килими со овие двигатели на мебел. Намалете ја штетата движењето тежок мебел може да предизвика на вашите теписи и килими и на дното на ценетите парчиња. Лесен За Инсталирање-за најдобри резултати, внимателно лизнете го двигателот на мебелот под вашиот мебел (од пена нагоре) и центрирајте под ногата или стапалото на мебелот за сигурно држење и рамномерно распределете ја тежината. Материјал-Изработен од издржлива гумена пена и тврда пластика, овие лизгачи за мебел за повеќекратна употреба обезбедуваат соодветна распределба на тежината и сигурно држење, што го олеснува движењето на тежок мебел. Пакетот Вклучува : (4) 3 1/2 " тркалезни лизгачи за мебел за повеќекратна употреба за тепих или бетонски површини, Кафеава.

R

Им се допаѓа и на купувачите