.

.

Симулирани Цвет Ароматерапија Дифузор Домаќинство Мирис Дифузор Десктоп Цвет Декорација

Симулирани Цвет Ароматерапија Дифузор Домаќинство Мирис Дифузор Десктоп Цвет Декорација

DEN 2.33
Износ

Опис. Овие арома дифузор се направени од врвни материјали, можете да ги користите со мир на умот. Мала големина, мала тежина, лесна за ракување и употреба, може да се користи со повеќето шишиња со арома и етерични масла, и може да испушти пријатен мирис и да направи да се чувствувате многу опуштено. Одликуван со форма на цвет, многу декоративен за да ви донесе подобро визуелно уживање. Карактеристики. - Боја : Како Што Е Прикажано. - Материјал : ЈП. - Големина : 4, 50Х4, 50Х2, 70см/1, 77Х1, 77Х1, 06ин. - Малиот дифузер е погоден за совпаѓање со различни стапчиња за арома и шишиња за дифузија, практични и удобни. - Освежувачите на воздухот на бирото не само што можат да ја направат вашата соба мирис, туку можат да се користат и како уникатни украси во вашиот дом. - Овие дифузери за арома можат да помогнат да се создаде природна и релаксирачка арома, соодветна за дома, хотел, автомобил и повеќе места. - Природно дифузно вештачко цвеќе, добар мирис, додадете природна атмосфера во вашата соба, ви донесе подобро расположение. - Ставете го стапчето за арома во шишето со дифузор за цвеќе, дифузорот за арома во форма на цвет може да ја направи вашата соба посвежа. Малиот дифузер е погоден за совпаѓање со различни стапчиња за арома и шишиња за дифузија, практични и удобни. Освежувачите на воздухот на бирото не само што можат да го направат мирисот на вашата соба, туку можат да се користат и како уникатни украси во вашиот дом. Овие дифузери за арома можат да помогнат да се создаде природна и релаксирачка арома, соодветна за дома, хотел, автомобил и повеќе места. Природно дифузно вештачко цвеќе, добар мирис, додадете природна атмосфера во вашата соба, ви донесе подобро расположение. Ставете го стапчето за арома во шишето со дифузор за цвеќе, дифузорот за арома во форма на цвет може да ја направи вашата соба посвежа.

R

Им се допаѓа и на купувачите