.

.

11. Оз Минва Јасен Полиуретан Базиран На Масло За Брзо Сушење, Топол Сатен

11. Оз Минва Јасен Полиуретан Базиран На Масло За Брзо Сушење, Топол Сатен

DEN 2.67
Износ

Јасна, на база на масло, издржлива заштитна завршница. Обезбедува долготрајна заштита и убавина на внатрешните дрвени површини како што се мебел, подови, врати и ормари. Неговата супериорна издржливост го прави идеален за употреба на сите ваши дрвени површини. 11.5 Мл Минвосок 33060 Јасно Брзо Сушење Полиуретан На База На Масло, Топол Сатен.

R

Им се допаѓа и на купувачите