.

.

Трепка Маска За Очи, Голи

Трепка Маска За Очи, Голи

DEN 157.76
Износ

Нашите производи се создадени со приватна оаза на смиреност и удобност во умот. Сакаме да почувствувате ослободување од тензиите, стресовите и болката поврзани со бурниот наплив на секојдневниот живот. Нашата контурирана маска за очи е висока 3,5 инчи на 9,5 инчи широка, совршена за мажи, жени и деца. Направено од 100 проценти полиестерско блокирање и 100 проценти полиуретанска пена. Рачно миење ладно со благ сапун и закачување за сушење. Ултра лесната обликувана пена без латекс е контурирана за удобност на очите без притисок што ви овозможува слободно да трепкате, нема да ја размачкате шминката, лажните трепки или да вршите несакан притисок врз вашата глава.

R

Им се допаѓа и на купувачите