.

.

Погодност Концепти Осло Санденс Кафе Маса

Погодност Концепти Осло Санденс Кафе Маса

DEN 0.67
Износ

Создадете воздушна и отворена атмосфера во секоја просторија со Масичката Осло Санденс Од Практични Концепти. Со својот модерен современ стил, оваа двобојна маса ќе го ажурира секој домашен декор и ќе воспостави безвременски изглед. Опремена со две нивоа, мдф и калено проѕирно стакло, оваа масичка нуди доволно простор за сите собири на вашето семејство и пријатели. Транспарентниот врв на масата ќе обезбеди лесно складирање и лоцирање на најважните работи во вашата дневна соба. Цврстата рамка од бамбус не само што ги нагласува нивоата, туку и ја обезбедува издржливоста потребна за секојдневна употреба. Неговиот отворен дизајн овозможува лесно одржување. Уживајте во рок од неколку минути по испораката со лесно склопување од само 5 лесни чекори. Побарајте соодветни предмети Од Колекцијата Осло Санденс од Практични Концепти, секој продаден одделно. Вкупни Димензии : 43.5"L x 21.75"W x 16" H Погодност Концепти Осло Санденс Кафе Маса.

R

Им се допаѓа и на купувачите