.

.

35 22 14.5 Бела Алуминиумска Масичка За Кафе

35 22 14.5 Бела Алуминиумска Масичка За Кафе

DEN 2399.84
Износ

221-4512839467801 35" Х 22" Х 14.5 " Бела Алуминиумска Масичка за Кафе од Homeroots.co Произведено Во Кина.Ревитализирајте го вашиот дом со оваа прекрасна масичка за кафе, која ќе ви обезбеди просторија која е елегантна како уметничко дело. Тоа е извонредно парче, со современ стил што ќе го подобри вашиот простор и бела боја што ќе ги диверзифицира вашите простории. Оваа масичка за кафе е висококвалитетно парче, стручно изработено од висококвалитетен нерѓосувачки челик. Сакате вашите маси за кафе да траат, и тоа?и токму она што го добивате со овој. Тоа е дел од колекцијата Дол, а нејзиниот уникатен визуелен и дизајн ќе и даде привлечно модерно чувство на атмосферата во вашиот дом. Што се однесува до мерењата, тие се 14,5? за висина, 35? за ширина, и 22? за длабочина, и тежи 48 килограми. Вметнете го во вашиот ентериер за да постигнете совршен изглед. Модел Бр : 221-4512839467801. Производител : Homeroots.co Произведено Во Кина. 35" Х 22" Х 14.5 " Бела Алуминиумска Масичка За Кафе. Дневна Соба. Алуминиум; Калено Стакло од 5 мм. Димензија на производот : 22х35х14, 5.

R

Им се допаѓа и на купувачите