.

.

Мулти-Употреба Пауза Соба Пакет, 36 Квадратна Маса Со Пластични Стек Столици, Цреша Заврши Со Хромирана Челична База И Морнарица Седишта

Мулти-Употреба Пауза Соба Пакет, 36 Квадратна Маса Со Пластични Стек Столици, Цреша Заврши Со Хромирана Челична База И Морнарица

DEN 1.33
Износ

Комплет пакет со 36 инчен квадратни повеќенаменски маса со четири пластични магацинот столици. OFM Мулти-Употреба Пауза Соба Пакет, 36" Квадратна Маса Со Пластични Магацинот Столици, Цреша Заврши со Хромирани Челик База и Морнарица Седишта (ПКГ-БРК-099).

R

Им се допаѓа и на купувачите