.

.

ханксиулин машки памучни шорцеви секојдневен еластичен струк врвка летни шорцеви на плажа

ханксиулин машки памучни шорцеви секојдневен еластичен струк врвка летни шорцеви на плажа

DEN 2.67
Износ

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Големина : Л Половината : 71,5 см/28,15 "Должина : 56,5 см/22,24". Големина : XL Половината : 75cm/29.53 "Должина : 57.5 cm/22.64". Големина : ХХЛ Половината : 78,5 см/30,91 "Должина : 58,5 см/23,03". Големина : ХХХЛ Половината : 81см/31.89 "Должина : 59.5 см/23.43". Големина : ХХХХЛ Половината : 84,5 см/33,27 "Должина : 60,5 см/23,82". Големина : ХХХХХХЛ Половината : 88см/34.65 "Должина : 61.5 см/24.21" Материјал : Памук + Полиестер. Машките памучни шорцеви се меки и пријателски за кожата, дишат и многу удобни. Повеќекратна Пригода : Машки еластични шорцеви за половината за секојдневно носење и секојдневна активност како што се плажа, училиште, спорт, риболов, голф, трчање, одмор, забава, лежење, возење велосипед или други активности за одмор. 95% Памук, 5% спандекс затворање На Врвки Еластичен Струк : Растегливиот струк со прилагодлива врвка за влечење ќе ви обезбеди максимална удобност на половината.

R

Им се допаѓа и на купувачите