.

.

Еверест 19 Торба За Прашка, Црна Од Сите Возрасти, Унисе ББ015 - БК, Торба За Носач И Рамо За Училиште, Работа, Спорт И Патување

Еверест 19 Торба За Прашка, Црна Од Сите Возрасти, Унисе ББ015 - БК, Торба За Носач И Рамо За Училиште, Работа, Спорт И Патување

DEN 896.00
Износ

Дали има некој што немал ваков ранец во еден или друг момент од животот. Трајниот дизајн се задржува и во минатото како и денес. Сите карактеристики потребни за училиште, носење едноставна промена на облеката или јакна за еднодневно патување. Стилска торба за прашка понудена во ладна, минималистичка силуета и топли бои. Ременот за рамо е прицврстен преку лента за прицврстување на кука и јамка и брава за брзо ослободување. Ременот вклучува мал џеб за мобилен телефон или други ситници. Мрежест џеб со патент на задниот панел за дополнително складирање. Удобен прстен за клучеви.

R

Им се допаѓа и на купувачите