.

.

Светски Девојки Корнелија 18 Мулти Оддел Лаптоп Ранец За Училиште И Патување, Нане Племенски

Светски Девојки Корнелија 18 Мулти Оддел Лаптоп Ранец За Училиште И Патување, Нане Племенски

DEN 575.84
Износ

Функционален, но модерен Ранец За Лаптоп Корнелија. Ранец корнелија за училиште или секојдневна употреба карактеристики воздушна мрежа обложена назад за дополнителна удобност, Пространа главна преграда и повеќе џебови за комунални услуги и странични џебови. Задолжително набавете го ранецот Корнелија доколку барате удобен, функционален, но модерен ранец. . Врвот рачка зафат. Поместени ремени за рамо. Перница за грб за удобност. Предни џебови за комунални услуги со организатор и целосно обложен ентериер. Обложен ракав за лаптоп до 15,6" во главниот оддел. ГОЛЕМИНА : 18 Х 12,5 Х 8 " (Х Х Ш Х Д). . . Супер удобност воздух мрежа поместена стп назад. Поместен ракав за лаптоп во главниот оддел. Ergономски ленти за рамо во Форма На С. Предниот џеб со организаторот. Странични мрежести џебови.

R

Им се допаѓа и на купувачите