.

.

Вибзд Машки Лабави Дно За Спиење Ноќна Облека Облека За Спиење Бања Пижами Сатен Свила Долги Дневни Панталони Пижами Црвена XL

Вибзд Машки Лабави Дно За Спиење Ноќна Облека Облека За Спиење Бања Пижами Сатен Свила Долги Дневни Панталони Пижами Црвена

DEN 2.67
Износ

Менс Пижами Панталони, Долга Еднобојна Лабава Облека За Спиење Дното, Цртање Ремени Половината Бенд Ноќна Облека Панталони. Еластичен струк, дизајн на врвки, лабав и удобен. Едноставна цврста боја, поелегантна. Ве молиме внимателно проверете ја табелата со големини обезбедена од продавницата пред да ја купите. Големина Графикони. Големина(см)ttt tt. s t Inseam : t72пресврт : t76-86. Mt Inseam : t74пресврт : t86-91. Lt Inseam : t76пресврт : t91-99. XLt Inseam : t79пресврт : t97-109. ttt T T T T Ttt t s t Inseam : t28, 50 пресврт : t30-34. Mt Inseam : t29. 00 пресврт : t34-36. Lt Inseam : t30. 00 пресврт : t36-39. XLt Inseam : t31. 00 пресврт : t38-42. Спецификации . Материјал : свила. Големина : С, М, Л, XL. Пол : машки. Сезона : сите сезони. Панталони : долго. Плакета : цртање ремени бенд. Фит : лабава. Шема : цврста боја. Забелешки. 1.Ве молиме разберете дека може да има благо отстапување постојат. 2.Поради осветлувањето и мониторите, има мала разлика помеѓу сликата и вистинската ставка. . Содржина На Пакетот. 1 * пижами панталони. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Материјал : Изработен Од свила која е пријателска за кожата, мека и удобна за носење. Исто така, дише, издржлив и не е лесен за деформација. Дизајн : Овие панталони се цврста луксузна боја, долги дно за спиење, еластични панталони со врвка, ткаенини погодни за кожата. Функција : Опуштено, просторно вклопување за да се обезбеди максимална удобност при лежење и спиење. Големина и Боја : има 4 големини : S, M, L, XL, затоа ве молиме внимателно проверете ги табелите со големини подолу пред да нарачате и има многу бои за избор. Прилика : Овие панталони за пижами се погодни и удобни за дома, секојдневно секојдневно носење, облека за спиење, дневна облека и ноќна облека.

R

Им се допаѓа и на купувачите