.

.

Мажи Обични Панталони Секојдневни Панталони Пижами Панталони Со Врвка И Џебови Подарок

Мажи Обични Панталони Секојдневни Панталони Пижами Панталони Со Врвка И Џебови Подарок

DEN 0.67
Износ

Сезони. Umn / Зима. Пол. Машко. Материјал : полиестер, спандекс. Тип На Шема. Печати. Должина на панталони. Долги панталони. Дебелина. Стандард. Рачно перење или машинско перење во ладна вода (се препорачува рачно перење). Комплетот вклучува : 1 парче personal Божиќни Панталони За Пижами. Големина шема : . Големина : М Половината : 74см/29.13" : 104см/40.94" Должина : 104см/40.94"Големина : Л Половината : 80см/31.50" : 110см/43.31" Должина : 106см/41.73"Големина : XL Половината : 86см/33.86" : 116см/45.67" Должина : 108см/42.52"големина : xxl половината : 92cm/36.22" : 122cm/48.03" должина : 110cm/43.31"големина : xxxl половината : 98cm/38.58" : 128cm/50.39" должина : 112cm/44.09" панталони за мажи. Машки Тенок-Фит Секојдневен Истегнување Панталони. Трендовски модни машки спортски панталони. Удобно и дише. МНОГУ ПРИЛИКИ : машката облека е погодна за вашите секојдневни прилики, како што се шопинг, забава, клуб, одмор, патување, фотографија и училиште. Добар еластичен и удобен материјал, ексклузивни детали за изработка. Погоден за поголемиот дел од годината.

R

Им се допаѓа и на купувачите