.

.

Машки Пролетни И Летни Еднобојни Комбинезони Со Кратки ракави Алатки Со Врвки Со Патент Со Џебови

Машки Пролетни И Летни Еднобојни Комбинезони Со Кратки ракави Алатки Со Врвки Со Патент Со Џебови

DEN 223.84
Износ

Големина : М САД : 8 ЕУ : 36 Биста : 104см/40.94" Рамо : 45см/17.72" Ракав : 22см/8.66" Должина : 158см/62.20" Големина : Л САД : 10 ЕУ : 38 БИСТА : 109см/42.91" Рамо : 46см/18.11" Ракав : 22.5 см/8.86" Должина : 160см/62.99" големина : xl сад : 12 еу : 40 Биста : 114см/44.88" Рамо : 47см/18.50" Ракав : 23см/9.06" Должина : 162СМ/63.78" големина : ххл сад : 14 еу : 42 биста : 119см/46.85" Рамо : 48см/18.90" Ракав : 23,5 СМ/9,25" должина : 163см/64,17" големина : хххл сад : 16 еу : 44 биста : 124см/48,82" рамо : 49см/19,29" РАКАВ : 24СМ/9,45" должина : 165см/64,96" машки пролетен и летен еднобоен комбинезон со кратки Ракави патент со врвки ромпери панталони со џебови карактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Погледнете ги Овие Тропски Панталони! Ние сме во љубов со овие! Не само што се толку удобни, туку и совршени За Летното сметање на времето! 3.Погоден за кампување, пешачење, вежбање, секојдневно носење, секојдневна облека, тренинг, борба, товар, спорт, на отворено, качување 4.џеб со копчиња или затворен патент, лесен за ставање и ставање сопствени предмети (мобилен телефон, паричник, клуч) 5.Некои луѓе велат дека осаменоста е срамна, но модата е средство за отпор само, ова е модно царство информации За Производот : Сезона : Цела Сезона Пол : Мажи Повод : Секојдневен,Плажа,Спорт,тренинг, Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Стил На Боја На Почвата : Мода Украсете : Џебна Верзија : Редовно Како Да се мие : Ладно Миење Раце,Закачете Или Исушете Го Она што го добивате : 1 ПАРЧИЊА Машки Комбинезон ГОЛЕМИНА АМЕРИКАНСКА ЕУ Биста Должина НА Рамениот Ракав XL 12 40 114см/44.88" 47см/18.50" 23см/9.06" 162см/63.78" Големина : Xl Сад : 12 еу : 40 Биста : 114см/44.88" Рамо : 47см/18.50" ракав : 23см/9.06" ДОЛЖИНА : 162СМ/63.78" Фзм машка ПРОЛЕТ и лето еднобојна кратка боја-ракави комбинезон алатки Чипка-до патент ромпери панталони Со џебови.

R

Им се допаѓа и на купувачите