.

.

Менс Дрибленд 5. Оз Џеб Маица Пакет

Менс Дрибленд 5. Оз Џеб Маица Пакет

DEN 817.92
Износ

50% претходно испукан памук, 50% полиестер; ткаенината dryblend ' ® ја отстранува влагата од телото; шиење со двојна игла насекаде; беспрекорна јака; етикета за пренос на топлина; залепена рамо до рамо; лево-џеб од пет точки; Гилдан Менс Дрибленд 5,6 мл 50/50 Џебна Маица 5 Пакет.

R

Им се допаѓа и на купувачите