.

.

Шимано Риболов Шимано Долг Ракав Технолошки Маици, [ATEEVAPLS2XGR]

Шимано Риболов Шимано Долг Ракав Технолошки Маици, [ATEEVAPLS2XGR]

DEN 0.33
Износ

Технолошките маици Со Долги Ракави Шимано се направени со полиестер со 100% перформанси за да помогнат во испораката на лесно и исклучително удобно вклопување. Иконското лого На Шимано е прикажано како централен удар во градите и на задниот врат, како и на левиот ракав на носителот преку печатење на екранот. Мрежестиот страничен панел од секоја страна помага да се обезбеди дишење покрај влагата, UPF 50+ и антимикробни карактеристики низ целата облека. Технолошката Маичка Со Долги Ракави Шимано е достапна во повеќе бои низ машки големини И ДО 2xl. 100% полиестер за изведба. Достапно во повеќе машки големини. Мрежест страничен панел за дишење и отстранување на влага. УПФ 50+. Антимикробни карактеристики.

R

Им се допаѓа и на купувачите