.

.

Менс 4. Оз Мек Стил В - Вратот Маица Пакет

Менс 4. Оз Мек Стил В - Вратот Маица Пакет

DEN 1.00
Износ

100% предрунк памук; делукс 30 синглови Softstyle® предива; mitered V-вратот; двојна игла зашиени ракави и долниот раб; Спорт Греј е 90/10; Темна Хедер, Хедер (Ирска Зелена ? беспрекорна јака со двојна игла; залепен врат и раменици; Гилдан Менс 4.5 Мл Мек Стил В - Вратот Маица 10 Пакет.

R

Им се допаѓа и на купувачите