.

.

Клементин Унизе Фин Дрес Маица Со Кратки Ракави

Клементин Унизе Фин Дрес Маица Со Кратки Ракави

DEN 1.67
Износ

4.3 мл., 100% прстенест чешлан памучен фин дрес ; супериорни резултати за печатење на екранот; издржлив ребро лента за вратот; тубуларна; Хедер Греј е 90/10; Хедер Греј лента е 95/5; Клементин Унисекс Фин Дрес Маица Со Кратки Ракави.

R

Им се допаѓа и на купувачите