.

.

Потписи структурирани вкрстени голф -клубови капа за бејзбол стил, бела, возрасна

Потписи структурирани вкрстени голф -клубови капа за бејзбол стил, бела, возрасна

DEN 639.20
Износ

Оваа бела капа за голф е совршен додаток за следната рунда од 18 дупки. Изведбата полиестерска ткаенина носи лесна и удобност на вашата нова омилена капа за голф во стил на бејзбол. Вкрстениот голф -клуб лепенка и акцент на јажето го носат стилот до неверојатно удобна капа. Оваа класична капа ќе го надополни секој изглед, дури и ако сте само таму за да ја возите количката. • Бела капа за голф со 6 панели • Лого на вкрстени голф-клубови • Структурирани предни панели • Прилагодливо затворање на пластично Snapback • Мало претходно затворено визир • Изработено од бисер на најлонска ткаенина • Среден профил • Визир јаже • Декорација на предниот центар на лепенка • една големина најмногу одговара.

R

Им се допаѓа и на купувачите