.

.

Лазер Машки Флеш Тексас Тенок Директно Фармерки, Половината Големини 29 -38

Лазер Машки Флеш Тексас Тенок Директно Фармерки, Половината Големини 29 -38

DEN 3.33
Износ

Останете удобни во овие тенки прави фармерки со Лазер со флексибилен Технолошки појас за истегнување. Прибл. Мерења на моделот : Висина : 6; 1; Половината : 30-1; 2; Градите; 37€ Рамената; 45; Моделот носи големина 32/32. Прибл. инсем : 32€. Затворање на копчето со патент мува. Пет-џеб стил. Појас јамки. Лесно абразија напред. Флекс Технологија напредна удобност појас. 99% Памук/1% Спандекс. Машина за перење. Увезени. Машки Тенки Директно Истегнување Фармерки од лазер.

R

Им се допаѓа и на купувачите