.

.

Машки Црн Оукленд Златен Гризлис Медицински Сестри Име Капка Екипажот Пуловер Дуксер

Машки Црн Оукленд Златен Гризлис Медицински Сестри Име Капка Екипажот Пуловер Дуксер

DEN 575.68
Износ

Ова Оукленд Златен Гризлис Медицински Сестри Име Капка Екипажот Пуловер Дуксер смело ја прикажува вашата непоколеблива поддршка. Тоа е само пуловерот со средна тежина што баравте да го додадете во вашата колекција. Одликувајќи се со печатена Графика Оукленд Голден Гризлис, овој обичен дуксер брзо ќе стане ваш пригоден за секоја пригода. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Ребрести манжетни и долниот раб. Официјално лиценциран. Машинско перење. Увезени. Пуловер. Дуксер со средна тежина погоден за умерени температури. Бренд : Просфера. Материјал : 100% Полиестер. Печатена графика. Долг ракав.

R

Им се допаѓа и на купувачите