.

.

Спортски Очила За Сонце, Трепери

Спортски Очила За Сонце, Трепери

DEN 2.33
Износ

Било да е тоа забава, работа или дури и секојдневен ден надвор со пријателите и семејството, чешлањето е од најголема важност. Било да е тоа за лицето, телото, очите или стапалата и ноктите. Вашата кожа не заслужува помалку внимание. Прелистајте низ широкиот асортиман на производи и изберете го најдобриот. Спецификациидизајн : Треперење Боја : Сјајна Црна-СКУ : CLFC1973 Тур Де Франс Спортски Очила за Сонце, Трепери : средни до големи очила за сонце во активен стил за мажи и жени. Полу-облик без обрач. Поликарбонатни леќи отпорни на кршење со 100 проценти заштита од U, УВБ и УВЦ. Анти-лизгачки хидрофилни парчиња нос. Погледнете го целиот наш асортиман на велосипеди и возење на играчки на.

R

Им се допаѓа и на купувачите