.

.

Поставена Јака Формална Смокинг Кошула, Бургундија Камербунд, Машна, Манжетни Врски И Столпчиња

Поставена Јака Формална Смокинг Кошула, Бургундија Камербунд, Машна, Манжетни Врски И Столпчиња

DEN 287.84
Износ

Ез-Фит, лежечка јака, дванаесет набори од 1/4 инчи од секоја страна, четири црни столпчиња и бисерни копчиња (кабриолет), прилагодливи и кабриолет манжетни за употреба со копчиња или врски со манжетни. Камербунд : Прилагодлив еластичен ремен за грб. Четири набори. Одговара на големини 28" до 48" половината. Машна : Претходно врзана Со прилагодлива лента околу вратот. Одговара до 22" вратот. Формално; Смокинг; Елек За Свадба; Матурска; Крстарење; Специјална Пригода. Формално; Роденден; Свадба; Ангажман; Денот На Вљубените; Ноќта На Вештерките; Божиќ; Фустан; Нова година; 4 јули; Денот на Благодарноста; Гостин На Свадба; Празник ;Велигден; Ноќ Надвор; Дипломирање; Матурска; Ханука; Денот На Таткото; Крстарење; Црна Вратоврска.

R

Им се допаѓа и на купувачите