.

.

Машки Екипаж Чорап

Машки Екипаж Чорап

DEN 207.68
Износ

МУК ЛУКС се врати со Нашите Машки Пакети Со Чорапи од екипажот од 3 Парови и боите и дезените се подобри од кога било. Овие чорапи совршено ќе се формираат на вашите стапала и мекиот материјал е направен од 70% Вискоза, 27% Најлон и 3% Спандекс. Овој производ е достапен ВО ОСФМ и треба да биде машински измиен на нежен циклус, без белило и поставен рамно за сушење. Произведено Во Кина. мода. Удобност. Истегнете се. Машки Чорапи.

R

Им се допаѓа и на купувачите