.

.

Уголи Машки Бамбус Фустан Чорапи За Деловни Парови Со Подарок Бо Темно Кафеава, Големина На Чевли: 8-12

Уголи Машки Бамбус Фустан Чорапи За Деловни Парови Со Подарок Бо Темно Кафеава, Големина На Чевли: 8-12

DEN 479.84
Износ

Искусете ги Нашите Висококвалитетни 200 Чорапи За Фустани Од Бамбус. Многу помек од памучни или волнени чорапи, се чувствува повеќе како висококвалитетна свила или кашмир. Бамбусот им овозможува на стапалата да останат ладни на топлина и удобно да се загреваат во постудените денови. Нашите чорапи за облекување на деловната екипа се дизајнирани како беспрекорен прст што не ги иритира вашите стапала. Идеален избор за успешни деловни мажи. Засилените прсти и потпетици ги прават исклучително удобни и издржливи. ПРЕМИУМ БАМБУС ЧОРАПИ, ДОАЃА СО ЛУКСУЗНА КУТИЈА ЗА ПОДАРОЦИ : чорапите на екипажот со средна висина на хју Уголи се направени од врвни бамбусови влакна кои се помеки и поудобни од памукот. Со цел да ги постигнеме овие цели, ги вложуваме сите наши напори да го добиеме турскиот квалитет на текстил иesетиката на нозете на нашите ценети клиенти со здружување на експерти за дизајн и машини за плетење со најнова технологија.ПРОФЕСИОНАЛЕН КВАЛИТЕТ : хју уголи меките бамбусови чорапи се дизајнирани за САД и произведени во Турција, која е една од првите 5 производители на текстил во светот. Доаѓа со добро изработена луксузна кутија за подароци што може да се искористи за да ги изненади вашите љубовници. ако има непријатности, ве молиме контактирајте не што е можно поскоро, БЕЗ ПРАШАЊЕ, ние ќе се потрудиме и ќе ве направиме среќни.

R

Им се допаѓа и на купувачите