.

.

Лугз Машки Конвој Подигање

Лугз Машки Конвој Подигање

DEN 639.84
Износ

Направете изјава за тоа кој сте и каде одите Со Машката чизма за Конвој. Издржлив и безбеден со поместена јака и јазик за дополнителна удобност, изгледа одлично и се чувствува уште подобро со овие класични чизми од 6 инчи. Без разлика што ќе ви се најде во оваа чизма-ќе бидете подготвени. Амортизирана влошка за дополнителна удобност. Синтетички нубук горниот. Издржлив гумен надворешен ѓон. Затворање со чипка за прилагодливо, сигурно вклопување. Поставата за дишење. Поместен јазик и јака за удобно вклопување.

R

Им се допаѓа и на купувачите