.

.

Осветлете Чевли За Деца Kids И Зима Удобни Чевли За Бебиња За Мали Деца Симпатична Цртана Шема На Овошје Ананас Јагода Деца Решетки Спортски Чевли За Дишење

Осветлете Чевли За Деца Kids И Зима Удобни Чевли За Бебиња За Мали Деца Симпатична Цртана Шема На Овошје Ананас Јагода Деца

DEN 2.00
Износ

Опис : . Пол : Момчиња, Девојчиња. Чевли горниот материјал : памук. Тип На Затворање : Се Лизга На. Стил : Секојдневен,Моден. Содржина на пакетот : 1 Пар Чевли. Балетски Чевли За Девојчиња Големина 5 Чевли За Девојчиња Мало Платно Лизгање На Чевли Момчиња Чевли За Возење Со Ленти 3 Години стара табела Со Големина на Фудбал : . Големина : 11 Должина На Влошката : 11см/4.3" Препорачана возраст : 0-6 Месеци САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 3 ЕУ : 19 Погоден За : Големина : 12 Должина На Влошката : 12СМ/4.7" Препорачана возраст : 6-12 Месеци САД : 5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4 ЕУ : 20 Погоден За : Големина : 13 Должина На Влошката : 13см/5.1" Препорачана возраст : 12-18 Месеци САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5 ЕУ : 22 Погоден За : Мала Големина : 14 должина На Влошката : 14см/5,5" препорачана Возраст : 18-24 МЕСЕЦИ САД : 7 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 6 еу : 23 Погоден За : Мало Дете Ве Молиме Дозволете грешка од 1-3ММ поради рачно Мерење.Ако не Сте Сигурни Која Големина или Други Проблеми,Ве молиме Контактирајте Не За Да Бидете Сигурни Дека Ќе Изберете Точна Големина.Поради Светлината или Поставувањето На Екранот,Ве молиме Разберете Дека Може да Има Разлика во Бојата. Бебе Девојка Чевли Големина 4 Наутички Бебе Девојка Чевли Мали Момчиња Се Лизга На Девојки Фудбал Шноли Големина 8 Мали Чевли Големина 3. Дизајнот Е Лесен За Прилагодување На Големината За Да Одговара.Важно Е Дека Секогаш Може Да се Фиксира На Нозете на Бебето.Обезбедување На Бебето Поголема Поддршка Кога Учат Да Одат, Играат И Трчаат. Мон Чевли Големина Девојка Чевли Големина 11 Девојки Тениски Чевли Детски Чевли 6 Големина 1 Момчиња Тениски Чевли. Ѓонот За Чевли Изработен Од Мека Гума Е Врежан Со Редовни Обрасци За Да Се Намали Паѓањето И Лизгањето На Бебето Додека Играте.Мека И Лесна За Свиткување И Одење Е Исклучително Пријателска За Малото Дете. Бебе Сад Чевли Чевли Деца Момчиња Креветчето Чевли Бебе Момче Големина 2 Чевли. Ова Бебе Чевли Парична Казна Изработка Лесно Да Се Care.No Стимулација На Кожата На Бебето. Девојки Куглање Чевли Големина 3 Дете Девојка Чевли Големина 8 Девојки Големина 11 Чевли Чевли За Деца Девојки Деца Чевли.

R

Им се допаѓа и на купувачите