.

.

Машки Вложување Контурирани Водоотпорни Пешачки Чевли

Машки Вложување Контурирани Водоотпорни Пешачки Чевли

DEN 1.33
Износ

КАРАКТЕРИСТИКИ На Водоотпорните куки За Брзина На Чевли НА ЖИЛАВИОТ Машки Потфат за лесно прилагодување на тантелата, подвижна подлога СО двојна густина со потпора за лак за долготрајна Средна Ѓон за удобност за лесна амортизација.Надворешен ѓон ЗА гума За сите Терени за повисоко влечење 4мм Повеќенасочни навртки за стеблото за влечење обезбедува лесна потпора за поврзување на системот за фаќање потпетици за заклучено чувство.СУВА Водоотпорна, мембранска мембрана ШТО дише, транспорт NXT за контрола на природниот мирис, прилагодлива мрежеста облога Со горна дише. Амортизирани. Водоотпорен.

R

Им се допаѓа и на купувачите