.

.

FTL 5+ бонус плетен боксер, среден среден

FTL 5+ бонус плетен боксер, среден среден

DEN 2.00
Износ

Можете да останете удобни цел ден со овошје на разбојните разновидни плетени боксери. Овошјето на разбојните плетени боксери за мажите обезбедуваат опуштено вклопување направено за тотална удобност. Овие плетени боксери се 100% ткаенина од Jerseyерси што се чувствува како мека како вашата омилена маица. Овошјето на разбојот нуди изложена лента за половината и ткаенина покриена со половината за меко удобно чувство. Нашата мека лента за истегнување на половината, исто така, не нуди и прицврстување. Нашиот овошје на разбојниот мек за истегнување на половината плетен боксер е дизајниран да понуди цел ден удобност, леснотија на движење и доаѓа со летање на копче што помага да се спречи какво било раздвојување. Со бонусниот пакет добивате 7 пара за цена од 5! Овошје на разбојниот машка боја плетена боја плетена боја, 5+2 бонус пакет : 100% памук и 90% памук/10% полиестер. 5+2 бонус пакет. Супер-мека лента за половината. Мека плетена ткаенина. Опуштено вклопување за тотална удобност. Копче-летање. Без гребење. Достапно во разновидни бои. Вистинските бои може да варираат. Увезени. Загарантирано е задоволството.

R

Им се допаѓа и на купувачите