.

.

Цимет Тешка Категорија Проверете Ја Масата Со Реси Тркач 14х108

Цимет Тешка Категорија Проверете Ја Масата Со Реси Тркач 14х108

DEN 131.04
Износ

Ние нудиме целосни колекции на дизајни базирани на трендови, кои ви носат свежи, иновативни линии на квалитетни домашни производи за секоја сезона. Овој тркач на маса има големина од 14х108 инчи со раб од половина инчи на секој крај. Соодветно за маса што може да собере 8-10 луѓе. Рабовите со реси имаат секојдневен изглед кој работи со кој било стил, координирајте се со соодветни салфетки и подлоги за да создадете совршено место за поставување. Добредојдовте рустикален шарм и текстура на вашата маса додека памукот во тешка категорија останува да се заштити од гребнатини и истури.

R

Им се допаѓа и на купувачите