.

.

Smashmallow Malloween сорта со разновидност, Оз, од 8

Smashmallow Malloween сорта со разновидност, Оз, од 8

DEN 1.33
Износ

Нема трикови, само третираат! Поздрава алтернатива на барови со бонбони со забава. Одлично за ручеци или во движење! 8oz на индивидуално завиткани Mallows (приближно 30) во четири вкусови на најпродавани вкусови : цимет Чуро, чип на чоколадо од нане, јагоди и крем, тесто од колачиња Smashmallow Malloween сорта, 8 мл, пакет од 8.

R

Им се допаѓа и на купувачите