.

.

Мари Кандерс во Канзас Сити Стил BBQ сос и пилешка пита од пченка, замрзнати оброци, 11. Оз

Мари Кандерс во Канзас Сити Стил BBQ сос и пилешка пита од пченка, замрзнати оброци, 11. Оз

DEN 74.56
Износ

Корнбрејд и скара : Не бидејќи PB&J има толку вкусно совршено спарување. Мари Календерс Сити Стил BBQ сос и пилешка пита од пченка е вкусно јадење што е подготвено за неколку минути. Нежното пилешко со бело месо, кромид и моркови се мешаат со сос од скара од скара и на врвот со златна пченка за солен оброк што е сигурен дека ќе биде хит. Брзи, удобни и подготвени за неколку минути, овие микробранови за оброци се идеални за вечери за недела или во секое време оброци. Уживајте во изработениот вкус од нула за неколку минути со Мари Календер. Содржи една 11,5-унца Мари Календер во Канзас Сити Стил BBQ сос и пилешка пита од пилешко месо замрзнат оброк. Уживајте во нежното пилешко со бело месо со кромид и моркови измешани со сос од скара од скара и на врвот со златна пченка. Заштедете време со брзи и удобни микробранови оброци. Задоволете ја вашата желба за декадентна храна за удобност за неколку минути. Одлично за ноќни оброци или секое време за препуштање.

R

Им се допаѓа и на купувачите