.

.

Малку Смрдливо Пилешки Црн Дроб Сом Натопи Мамка

Малку Смрдливо Пилешки Црн Дроб Сом Натопи Мамка

DEN 208.64
Износ

Малку Смрдлив Пилешки Црн Дроб Сом Натопи Мамка Малку Смрдлив Пилешки Црн Дроб Сом Натопи Мамка : Докажан сом фаќач. Мека и леплива. Виси на вашите омилени мами. Лесен за употреба. Овој Мал Смрдлив Пилешки Црн Дроб Сом Натопи мамка е докажан сом фаќач меѓу рибарите. Формулата е мека и леплива, што овозможува оваа мамка да остане на вашата омилена мамка за сом.

R

Им се допаѓа и на купувачите