.

.

Клипови за цуцла, клип за бебешки црева ,? Јас го сакам тато? Клип за цуцла за колекција за дизајн, момче, 2-броеви

Клипови за цуцла, клип за бебешки црева ,? Јас го сакам тато? Клип за цуцла за колекција за дизајн, момче, 2-броеви

DEN 127.84
Износ

Клиповите за цуцла на МАМ се дизајнирани да ги одржуваат чевлите, телите и играчките чисти и безбедни. Theубовта и ectionубовта "Јас ги сакам тато " клиповите за цуцли се компатибилни не само со мам -мијалници, туку и со повеќето други типови на цуцници со копче или рачка на прстенот. Вклучува 2 БПА/БПС БЕСПЛАТНИ КЛИПИ ЗА ПАЦИФИЕР . Универзално вклопување - се вклопува и на прстенот и копчињата на копчињата . Флексибилни прстени се вклопуваат со копчињата . лентата може да се прикачи директно на прстенести цуцници . лизгачки механизам за една рачна операција го олеснува прицврстувањето.

R

Им се допаѓа и на купувачите