.

.

Спортска култура со ниско влијание во Авиа со градник за полици и отстранливи влошки

Спортска култура со ниско влијание во Авиа со градник за полици и отстранливи влошки

DEN 351.84
Износ

Фудбал, функција, стил и перформанси комбинираат за овој спортски култура од Авиа. Ткаенината за влага за влага ви помага да ве олади и суши додека ја добивате потребната поддршка од јогата до секојдневните активности. Прилагодете ја вашата вклопување со отстранливите влошки. Носете го соло за следната тренинг сесија или поставете го под долга ракав, кога излегувате надвор. Исклучиво на. Материјал : 87% најлон/13% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : вграден. Деколте : вратот на лажичката. Затворање : стил на пуловер. Ракави : без ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : скриена полица за градник; отстранливи влошки; ленти за рамо; влага за губење. Белешка : Оваа ставка работи мала; Препорачуваме да нарачате една големина нагоре за совршено вклопување.

R

Им се допаѓа и на купувачите