.

.

Секогаш Бесконечност Преку Ноќ Влошки Со Крилја, Без Мирис, Големина 4, Кт

Секогаш Бесконечност Преку Ноќ Влошки Со Крилја, Без Мирис, Големина 4, Кт

DEN 255.84
Износ

Обидете Се Секогаш Бесконечност Flex Foam за рампа која се чувствува како ништо и штити како ништо друго! Со Секогаш бесконечни флексфоам влошки можно е нула Истекување и нула период На Чувство. Влошките од флексфоам апсорбираат до 10 пати од нивната тежина. Влошките од флексфоам се неверојатно тенки и флексибилни, така што вашата подлога се движи со вас, а не против вас. Заштита од Нула Чувство е можна со нашиот најсув, горен слој што дише и супер абсорбента дупки што ја повлекуваат влажноста од вашата кожа. Секогаш влошките Од Флексфоам се дерматолошки тестирани и одобрени како пријателски за кожата од Алијансата За Здравје на Кожата. Секогаш производите СЕ Подобни ЗА ФСА/ХСА.Секогаш бесконечните влошки се прават Со Флексфоам, А не со пената. Со Секогаш Бесконечна Флексфена, дупките и процепите во јадрото ја повлекуваат течноста од вашето тело и ја дистрибуираат до дното на подлогата. Значи, повеќе апсорбира и ве остава да се чувствувате посува, за заштита што не ве спречува.Секогаш бесконечноста флексфоам влошки нудат до 12 часа преку ноќ без протекување, нула чувствуваат заштита. Технологијата за отстранување на влага на секоја подлога ви овозможува да останете чисти и свежи во текот на ноќта. Покрај тоа, тие исто така имаат горен слој што дише и ве одржува да се чувствувате суви цела ноќ, за да можете да се збогувате со жешкото и затнато. Можно е Нула Протекување : Дури И во тешки денови, влошките Од Флексфоам можат да апсорбираат 10 пати од нивната тежина.​. Можно Е Нула Чувство : Флексфоамот е тенок и флексибилен, со горниот слој што дише и ве одржува да се чувствувате суви.​. Можно е Нула Гроздобер : Флексфоам се движи со вас, а не против вас и беспрекорно одговара на вашето тело.​. Направено Од Флексфоам : единствената подлога направена од Флексфоам не пената, така што се чувствува како ништо, и штити како ништо друго.​. Достапно во 5 Големини : Флексфоам е дизајниран за секого и за секое тело. Користете Ја Табелата Со Големини Секогаш My Fit за да го пронајдете вашето совршено вклопување.

R

Им се допаѓа и на купувачите