.

.

Hocус Покус 4 -та сестра Сандерсон, сестра со долг ракав

Hocус Покус 4 -та сестра Сандерсон, сестра со долг ракав

DEN 271.84
Износ

Подготвени да бидете 4 -та сестра на Сандерсон? Овој хокус Покус е кој има забавен графички принт, долги ракави и детали за ладни ленти за застрашувачки симпатичен изглед. Одличен подарок за фановите, оваа мета е совршена за да легнувате дома додека го гледате вашиот омилен филм! Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 '' и носи големина S. одговара : опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Графички принт однапред; ленти на ракави. © Дизни, сите права се задржани. Hocus Pocus Долга ракав маица за жени.

R

Им се допаѓа и на купувачите