.

.

Лишехин Големи Машки Маици Графички Клиренс Мажи Обичен Тркалезен Врат Пуловер Со Долги Ракави Снешковци Отпечатена Реална Маица За Печатење

Лишехин Големи Машки Маици Графички Клиренс Мажи Обичен Тркалезен Врат Пуловер Со Долги Ракави Снешковци Отпечатена Реална Маица

DEN 351.84
Износ

Мажи Обичен Круг Вратот Краток Ракав Пуловер Снешковци Печатени Реални Печатење Маица Карактеристики : изработен е од материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни.со вашиот омилен, итн.Одлично За Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Носењето ќе направи да изгледате поубаво.Сезона : Пролет/лето/Aut : Менокација : Надворешен,Секојдневен,Дневен Материјал : должина На Полиестерските Ракави : Шорцеви Тип На Ракав : Стил На Печатење : Мода,Секојдневна Облека : Одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 Парчиња Машка Блуза Лесни И Дише, Без Брчки Фустани Кошули Со Чист Изглед, Го Одржува Вашето Тело Суво И Удобно Цел Ден. ●Мека Памучна Ткаенина●овие кошули со долги ракави се лесни и удобни за носење. Еластичната ткаенина совршено се вклопува на целиот тип на тело и овозможува поголема подвижност во која било насока без ограничување, што ве тера да уживате во нивоата на удобност и мобилност на активна облека. ●Модерен Дизајн●машките кошули за фустани секогаш доаѓаат во различни видови. Класичен цврст/кариран никогаш не греши. Тенок фит стилски фустан кошула со класичен превртување јака, копче до затворање, долги ракави и метални контраст копчиња ве прави повеќе убав и атрактивен. Можете да ги спарите овие кошули со долги ракави со чино/фармерки за секојдневно секојдневно носење или да ја усогласите кошулата што се протега со панталони за облекување за елегантен остар изглед. Оваа паметна кошула е неопходна во машката гардероба и одлична за цела сезона, Погодна за канцеларија, бизнис, состанок, ноќно излегување, клуб, патувања и секојдневно секојдневно носење. ● Нега На облека+ машина што може да се пере. #Ткаенината на оваа карирана кошула за фустан се разликува од онаа со цврсти/печатени, кои се поеластични. Ве молиме погледнете ја следнава табела со големини во описот на производот за да изберете најдобро одговара за вас.

R

Им се допаѓа и на купувачите