.

.

Нати Природна Теретана Маица

Нати Природна Теретана Маица

DEN 159.20
Износ

Прифатете го природното мелење со нашата кошула за зајакнување, наменета за оние кои веруваат во постигнување на фитнес цели преку посветеност и напорна работа, без употреба на супстанции за подобрување на перформансите. Покажете ја вашата посветеност на чистата суштина на тренингот и да бидете природни во теретана. Изработена имајќи ја предвид удобноста и стилот, оваа кошула е симбол на автентичност и упорност. Оставете ја вашата страст за природна кондиција да блесне. Купувајте сега и гордо носете ја кошулата"Нати", бидејќи вистинските придобивки доаѓаат од вистински напор. . . С. М. Л. ХЛ. 2ХЛ. 3ХЛ. . Ширина, во. 17.99. 20.00. 22.01. 24.02. 25.98. 27.99. . Должина, во. 27.99. 29.02. 30.00. 31.02. 32.01. 32.99. . Должина на ракавот, во. 8.90. 9.17. 9.45. 9.72. 10.00. 10.39. . Оваа класична унисекс маичка со кратки ракави се вклопува како добро сакан фаворит. Мекиот памук и квалитетното печатење ги тераат корисниците да се заљубуваат во него одново и одново. Овие маици имаат ребрести плетени јаки за зајакнување на обликувањето. Рамената имаат лента за подобро вклопување со текот на времето. Двојните странични шевови ја држат формата на облеката подолго. : 100% Чешлан Воздух и памук со прстен (содржината на влакна може да варира во различни бои). : Лесна ткаенина (4,2 мл/јд2 (142 г/м2)). : Мало одговара. : Откинете ја етикетата. : Трча верно на големината Натти Природна Теретана Маица 1 Без Сурутка Сите Природни Теретана Кошула.

R

Им се допаѓа и на купувачите